Labalance Mobile - masaż i rehabilitacja z dojazdem do klienta.

Oferta indywidualna

Nasza oferta

Proponujemy mobilne usługi z zakresu masażu i rehabilitacji dla klientów indywidulanych w Krakowie i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pojedynczych wizyt masażu relaksacyjnego po serie zabiegów w leczeniu urazów. Wszystkie usługi wykonujemy z dojazdem, w miejscu i czasie dogodnym dla klienta.

Dysponujemy szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin masażu i rehabilitacji. Na podstawie wstępnego wywiadu i po określeniu potrzeb klienta dobieramy masażystę/rehabilitanta o najbardziej pasującym profilu.

Wszystkie usługi wykonywane na terenie Krakowa nie wymagają dodatkowej opłaty związanej z dojazdem do klienta.

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na nasze usługi. Cennik masaży i usług rehabilitacyjnych można znaleźć na odpowiednich podstronach. Finalna cena zależy dodatkowo od ilości zamówionych zabiegów oraz promocji dla pracowników firm, z którymi współpracujemy.

Dostępne usługi

MASAŻ Z DOJAZDEM

Oferujemy tylko i wyłącznie leczniczo – rehabilitacyjne formy masażu na terenie Krakowa i okolic.

Posiadamy specjalistów z różnych dziedzin dlatego poszczególne rodzaje masażu wykonują specjalizujący się w nim fizjoterapeuci.

Każdy masaż poprzedza wywiad z pacjentem, jeżeli to konieczne, towarzyszy mu odpowiednia porada rehabilitacyjna tak by osiągnięty efekt był najbardziej optymalny.

REHABILITACJA Z DOJAZDEM

Oferujemy usługi rehabilitacyjne z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i okolic.

Prowadzimy rehabilitację po urazach sportowych, stanach po operacjach, artoskopii, rekonstrukcji więzadeł kolana, endoprotezoplastyce, stany po złamaniach, skręceniach, stłuczeniach, przeciążeniach mięśni, kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe stawów kolanowych i biodrowych, rehabilitacja osób starszych.